Metod pro odvykání kouření je dlouhá řada. Dalo by se konstatovat, že jich je tolik, kolik existuje kuřáků. Žádná z metod ale negarantuje 100% úspěšnost. Výzkumy v oblasti kvantové fyziky teoreticky potvrzují předpoklady, ze kterých vychází metoda Biorezonance, což je jedna z metod tzv. Systémových informačních terapií.

Biorezonance vykazuje při odvykání kouření úspěšnost 80%

Biorezonance při odvykání kouření vykazuje úspěšnost okolo 80%, a dalece tak převyšuje všechny ostatní, doposud používané, metody. Vychází ze známého předpokladu. že každá látka, ať již jde o pevnou hmotu, kapalinu nebo plyn, vyzařuje do svého okolí elektromagnetické pole s unikátními charakteristikami (frekvence a amplitudy). Toto energetické pole je možné změřit a následně analyzovat.

Přehrajte si připojený soubor Biorezonance při odvykání kouření – video pro další podrobnosti.

Měření se provádí pomocí vstupních elektrod, které jsou přiloženy na příslušné části těla. Naměřené hodnoty (informace) jsou počítačem analyzovány, a jsou identifikovány “závadné” frekvence. Při odvykání kouření jsou tyto frekvence obráceny (invertovány), následně zesíleny, a vráceny prostřednictvím výstupních elektrod zpět do organizmu formou elektromagnetického pole.

Odvykání kouření je pouze jedním z mnoha možných způsobů využití biorezonance. Protože se během terapie pracuje s energetickými projevy organizmu, lze metodu využít k analýzám jakéhokoliv typu energetické nerovnováhy. Medicína ví, že nemoc není nic jiného, než důsledek energetické nerovnováhy organizmu. Takže biorezonancí mohou být řešeny i medicínské potíže, jako jsou alergie nebo intolerance potravin, zjišťována přítomnost virů, bakterií, plísní, parazitů, těžkých kovů, atd.

Při odvykání kouření je reakce organizmu okamžitá. Protože jde o naprosto přirozené působení energií, nemá metoda vedlejší účinky. Neexistuje ani omezení věkem, takže absolvovat ji mohou batolata nebo důchodci.

Biorezonance se nedoporučuje pouze pacientům s kardiostimulátorem a těhotným ženám. Diabetici by měli vzít na vědomí, že již v proběhu terapie může dojít díky probíhající detoxikaci k rychlejšímu poklesu hladiny krevního cukru. Proto by měli mít pro tyto případy připraveno řešení v podobě tablety hroznového cukru, tuby Jesenky atp., jak je kdo zvyklý.

Zaujalo vás to? Podělte se s přáteli...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena. Povinná pole jsou označena *

Vložit komentář