biorezonance při odvykání kouření

Metodám odvykání kouření prostřednictvím biorezonance se úspěšně věnujeme dlouhé roky. Pomohli jsme tisícům klientů, kteří nevěděli jak přestat kouřit a u nás se jim to podařilo. Dlouhodobě vytváříme statistiky a sledujeme zdroje návštěvnosti. A stále znovu se potvrzuje, že 70% všech klientů přichází na základě osobního doporučení někoho, kdo již metody biorezonance při odvykání kouření absolvoval, a od té doby nekouří.

Letošní leden pro nás představuje další významný milník. Vedeni snahou o zpřístupnění této mimořádně účinné a rychlé metody co nejširšímu počtu klientů jsme se rozhodli modifikovat obchodní a marketingovou strategii. Jednou z nepřehlédnutelných změn je, že jsme uzavřeli pracoviště na poliklinice v Hvězdově ulici, která bude nyní procházet rekonstrukcí. Náhradou za něj se již nyní můžete objednávat na metody biorezonance při odvykání kouření online na 7 nových pracovištích. Pracovištích, u kterých máme jistotu 100% kvality poskytovaných služeb. Předpokládáme (a věříme), že jejich počet bude postupně narůstat. V každém případě budeme dávat přednost kvalitě před kvantitou, takže neočekáváme prudký nárůst jejich počtu, ale dáváme přednost uvážlivému a prověřenému výběru příštích spolupracovníků.

Biorezonance při odvykání kouření na sociálních sítích

Další novinkou je, že k našemu firemnímu profilu na sociální síti Facebook přibyl i firemní kanál na Youtube. Zde budeme shromažďovat materiály související s naší činností, problematikou odvykání kouření, metodami jak přestat kouřit i metodami biorezonance.

Při příležitosti spuštění kanálu Youtube jsme zařadili zamyšlení excelentního vypravěče, baviče, herce a moderátora, pana Vladimíra Menšíka. Vladimír Menšík byl, s krátkými přestávkami, celoživotním těžkým kuřákem, a na zdravotní komplikace způsobené astmatem a celkově nezdravým životním stylem (kouření nevyjímaje), zemřel, poměrně nečekaně, v roce 1988 ve věku pouhých 58 let. I po desetiletích je v jeho vyprávění o vztahu k cigaretám stále mnoho inspirativních myšlenek, které určitě stojí za připomenutí.

Jestliže jste se rozhodli přestat kouřit, přejeme vám při volbě metody šťastnou ruku a hodně štěstí. Ať už budete absolvovat biorezonanci na některém z pracovišť uvedených na našich stránkách, nebo kdekoliv jinde. Protože přestat kouřit je významná změna životního stylu a dlouhodobý proces, který klade nemalé nároky. Ale výsledek za vynaloženou námahu a sebekázeň rozhodně stojí.

Zaujalo vás to? Podělte se s přáteli...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena. Povinná pole jsou označena *

Vložit komentář