Kouřil jsem 43 let a 188 dnů. Vím to přesně, poněvadž si dobře pamatuji na první cigaretu. A kouřil jsem I. ligu. Nikdy jsem za ta dlouhá léta nevynechal jediný den. Byl jsem k metodě skeptický a nevěřil jsem a byl jsem skálopevně přesvědčen o marnosti nad marnost, o principu věř a víra tvá tě uzdraví a o tom placebo efektu, ale… Po biorezonanci od 15.3.2010 nekouřím!

Miroslav Kazda
Miroslav Kazdaspisovatel, fejetonista

Na terapii jsem byla s přítelem a už je to 13 měsíců co jsme si ani jeden nezápálili cigaretu. Když nás na tuto terapii přítel objednal, nebyla jsem přesvědčena o tom, že chci přestat kouřit, ale po terapii jsem už na cigaretu chuť neměla. Poté jsme na to poslali i přítelovu sestru s manželem a Ti už 12 měsíců také nekouří. Dokonce na to šel i můj profesor fyziky z vysoké školy se slovy, že to nemůže fungovat a již 10 měsíců také nekouří. A to vůbec nechtěl přestat, ale prostě od té doby už na cigaretu neměl chuť. Je to skvělá metoda a bez nějakého trápení. Všem zmíněným metoda pomohla ihned napoprvé a čip jsme nemuseli využít. A to jsme tedy kávu ani alkohol neomezili 🙂 Teď žiji v Austrálii a když vidím, že nejlevnější krabička stojí 11 dolarů, tak jsem opravdu šťastná, že nekouřím 🙂

Klára

Ráda bych napsala po měsíci – stála jako NEKUŘÁK!!! Opravdu – stále nekouřím!! Dokonce jsem prošla i zatěžovací zkouškou – šla jsem do putiky na pivo s kamarádkou – kuřačkou. Ze začátku mi to přišlo nepatřičné (zvyk je opravdu železná košile), ale po chvilce pohoda. Stačí jen vydržet prvních pár týdnů a budovat si jiné zvyky. Na zastávce u autobusu si dám místo cigarety bonbon. A nebo, když je nutkání silnější, vezmu to procházkou o zastávku dál. Snažím se nečekat. Ke kávě již nemám problém nekouřit. Už jsem si zvykla, ale piji ji v pokoji vyhrazeném doma jako nekuřácký – dětský pokoj mého syna je to pravé 🙂 Myslím, že je pro mladou ženu daleko přínosnější vonět po vypraném prádle a parfému, než po být cítit jako popelník překrytý parfémem. No a další přínos je to, že si dávám jako kapesné na parádu 2500Kč, místo toho, abych je pročadila. Takže, jak říkám nevzdávat to!!!

Kateřina Mitysková
Kateřina Mityskovástátní zaměstnanec

Kouřit jsem začala už bohužel v 15 letech. Asi z frajeřiny nebo možná proto, že to bylo in. Netrvalo dlouho, a zjistila jsem, že se bez cigarety neobejdu. Po čase jsem si všimla, že se začínám zadýchávat. A ještě později, že už neuběhnu ani 400 metrů. Tak jsem se rozhodla se závislostí bojovat. Vyzkoušela jsem řadu „ověřených“ metod, ale až biorezonance mi pomohla závislost překonat. Nebylo to jednoduché, a nebylo to napoprvé. Ale jakmile jsem si zapálila, hned jsem si chybu přiznala, a na biorezonanci ji znovu napravila. Nekouřím. Začala jsem znovu sportovat. A před pár dny jsem v extrémním překážkovém běhu „Spartan race“ doběhla na 33 místě z cca 2 tisíc žen. Moc se těším na příští ročník. To už budu mít natrénováno.

Veronika Petrová
Veronika Petrováherečka, moderátorka

29.3 to budou 2 roky co jsem absolvoval tuto terapii. Před tím jsem kouřil 25 let 30-40 cigaret denně, zkoušel jsem přestat asi 20 krát ale bez výsledku! Už jsem byl z těch cigaret nešťastnej! Už mi ani ty cigarety nechutnaly ale závislost byla silnější! Až mi kamarádka poradila tuto terapii kterou slyšela od kamaráda který tuto terapii absolvoval úspěšně. Hlavním důvodem úspěchu je,že opravdu Vy sami chcete přestat kouřit, pak máte z 50% vyhráno! Těch zbylých 50% od toho Vám pomůže terapie. Hlavně od té fyzické závislosti která je nejhorší! Pak už je to jen o hlavě!!! U mě trvala asi 3 týdny a můžu Vám říci, že nebyla vůbec tak hrozná jako když jsem to zkoušel jinými způsoby! Za 14 dní po mě tam šel můj kolega z práce s tím,že když jsem to dokázal já (tak silný kuřák) že tím pádem to musí dokázat taky, a dodnes taky nekouří! Oba jsme přibrali asi 10 kg ale důležitý pro nás je, že už NEKOUŘÍME !!!

Tomáš Freiberg

7.7.2014 jsem navštívila malou “ordinaci”, kde se na mne už ode dveří usmíval milý pán. Přestože mi kamarád vyprávěl co mne čeká, a sám byl v té době již půl roku bez cigarety, šla jsem do Centra odvykání kouření s nedůvěrou v metodu i v sebe sama. Copak mi nějaká rezonance pomůže přestat kouřit? Opravdu ANO! Je to super. V práci chodím s ostatními “na pauzu” ale VŮBEC nemám problém být mezi nimi, vidět a cítit cigaretu a sama si nezapálit. Nejen že vynaložené peníze se mi za měsíc vrátily, ale především poránu nekašlu ten hnus, nezadýchávám se při chůzi po schodech, nemám každé ráno v puse jako v polepšovně…. jsem nadšená!!! A to jsem tomu nevěřila!!! Děkuji za pomoc!!!!!!

Jana Dvořáková

Kouřil jsem 40 let, poslední roky i 60 denně a vlastně jsem ani nechtěl přestat. Dokonce ani rakovina tlustého střeva mě nepřiměla cokoliv na tom měnit. Rok po operaci jsem absolvoval biorezonanci a už 5 let nekouřím. Vlastně jsem to jen zkusil, abych měl pokoj od manželky a ujistil sebe i ji, že to je celé nesmysl. Dodnes tomu sice pořád moc nerozumím, ale nekouřím. Prostě jsem najednou z ničeho nic přestal mít na cigaretu chuť.

Aleš Vichera
Aleš Vicheramajitel spediční firmy

Po 32 letech kouření jsem se propracoval na 30 cigaret za den, a začalo mi vadit, jak jsem otrokem závislosti a musím si zapalovat bez ohledu na svoje chtění nebo nechtění kouřit. Takže jsem si řekl dost a hned jsem zjistil, že to nebude tak jednoduché. Po mnoha neúspěšných pokusech mi pomohla až biorezonance. Nekouřím přes 2 roky a naprosto mi to nechybí.

Luboš Hanousek
Luboš Hanousekpodnikatel

Máte dotazy, pochybnosti, vlastní zkušenosti?

Napište nám

Zaujalo vás to? Podělte se s přáteli...