Za dobu svého působení jsme od závislosti na nikotinu pomohli tisícům lidí. Manželé Petrovi se rozhodli skoncovat s kouřením v průběhu natáčení lifestylového pořadu „Mladší o pár let “ televize Prima. Přehrajte si připojený soubor Jak přestat kouřit – video a dozvíte se další podrobnosti.

Nekuřákem již za hodinu

V době natáčení kouřila paní Petrová 25 cigaret denně. Její manžel začal s kouřením již v deseti letech a nepřetržitě kouřil 35 let. Po jediné návštěvě našeho pracoviště oba kouřit přestali. Je důležité si uvědomit, že závislost na nikotinu má podobný charakter jako závislost na alkoholu, je to doživotní problém, a jediným východiskem je stoprocentní abstinence. Na to, aby se závislost vrátila s plnou razancí a všemi důsledky stačí často jediná vykouřená cigareta. Klidně i za řadu let.

Chcete-li přestat kouřit, je nutné vnímat toto rozhodnutí především jako významnou změnu životního stylu. Zejména v prvních dnech abstinence můžete opakovaně dostávat nápad zapálit si v určité situaci. Tento nápad není odrazem nedostatku nikotinu v krvi, ale projevem určitého vzorce chování, který se vytvořil za roky kouření. Kolik bylo za poslední rok cigaret vykouřených ke kávě, za odměnu po dokončené práci, z nudy při čekání na dopravní prostředek, na uklidněnou ve stresu…

Po biorezonanci jste ale najednou v jiné situaci. Na rozdíl od předchozích dní najednou nerozhoduje o tom jestli si zapálit nebo ne vaše tělo, ale vaše hlava. A vy máte svobodu volby. Buďto si zapálit, nebo si uvědomit, že jde jen o nápad, který sice můžete zrealizovat, nebo také nemusíte. A pokud se rozhodnete, že nápad tentokrát realizovat nebudete, můžete se místo toho například napít vody. Tím jste na něj patřičně zareagovali, a je po problému. Když se ve stejné situaci zachováte stejně podruhé, potřetí…, vaše hlava pochopí, že původní vzorec chování už neplatí, a přestane vás s ním obtěžovat.

 

Jak funguje biorezonance

Zaujalo vás to? Podělte se s přáteli...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena. Povinná pole jsou označena *

Vložit komentář