odvykání cigaret abstinenční příznaky

Při odvykání cigaret abstinenční příznaky trvají až 10 týdnů

Při odvykání cigaret abstinenční příznaky způsobují doslova muka. Mají různou intenzitu a ovlivňuje je zejména genetika, množství vykouřených cigaret a celková doba kouření. Jsou to právě abstinenční příznaky, díky kterým se bez pomoci odborníků podaří přestat kouřit jen 5% kuřáků. Přečtěte si, jak jim můžete čelit.

Podrobnosti

jak přestat kouřit - video

Jak přestat kouřit – video

Manželé Petrovi se rozhodli skoncovat s kouřením pod dohledem televizních kamer a vybrali si k tomu naše pracoviště. Podívejte se na sestřih z natáčení. Po několik týdnů byli Petrovi pod drobnohledem pracovníků televize Prima, kteří se tak stali objektivními arbitry provedeného zákroku.

Podrobnosti

zákon proti kouření

Zákon proti kouření naštěstí nebyl schválen

Zákon proti kouření se přetřásá další rok. Díky protahování diskuze vytvořili výrobci cigaret nové závislé zákazníky, stoupl počet nevyléčitelně nemocných a přibližně 20 000 aktivních i pasivních kuřáků za tu dobu zemřelo. Mezi nimi je i několik set dětí, jejichž rodiče si nedokáží svůj život bez cigarety představit.

Podrobnosti

daně a smrt

Daně a smrt, jediné životní jistoty

Daně a smrt. Dvě životní jistoty, před kterými nikdo neunikne. Britský komik Chris Addison napsal na berní úřad dopis, ve kterém si stěžoval na výši svých daní. Marně. Ale odpověď berního úředníka na jeho stížnost je natolik originální, že rozhodně stojí za přečtení i sdílení.

Podrobnosti

rakovina

Rakovina? Jen si vyberte, je jí dost pro všechny

Radioaktivní látky, které se do těla dostanou vykouřením 6 krabiček cigaret, zatíží organizmus stejně jako rentgen plic. Myslíte si, že největší hrozbou je rakovina plic? Omyl, kouření cigaret zvyšuje riziko téměř všech typů rakoviny. Rakovina a kouření jsou nerozluční sourozenci.

Podrobnosti

biorezonance při odvykání kouření

Biorezonance při odvykání kouření – novinky pro rok 2016

Biorezonance při odvykání kouření dosahuje mimořádně vysoké úspěšnosti. V medicíně se uplatňuje od sedmdesátých let minulého století. Právě vysoká úspěšnost z nás dělá to, čím jsme. Kolem 70% našich klientů totiž přichází na základě osobního doporučení blízké osoby. Proto vás nemusíme obtěžovat masivní reklamou.

Podrobnosti