Odvykání kouření formou mobilní služby

Celý svět je zasažen koronavirovým onemocněním (COVID-19) a lze očekávat, že současná protipandemická opatření, spojená s omezením volného pohybu, zůstanou v platnosti ještě několik příštích týdnů. Proto vám nyní nabízíme možnost odvykání kouření formou mobilní služby, a to s okamžitou platností.

Je známo, že plíce kuřáků jsou oslabené, a k infekci koronavirem jsou podstatně náchylnější, než je tomu u nekuřácké části populace.

Plíce jsou tvořeny miliony tenkostěnných váčků, kterým se říká plicní sklípky. Díky jejich výstelce neboli plicnímu epitelu, dochází k výměně dýchacích plynů. Koronavirus napadá právě buňky respiračního epitelu, které následně odumírají. Plíce přestávají fungovat jako výměník plynů mezi zevním prostředím a krví, tělo se při přestává okysličovat.

Mechanismus poškození plic při napadení koronavirem odhalily pitvy pacientů, kteří nemoci podlehli. Ti se v podstatě udusili, a proto je dušnost považována za jeden z hlavních příznaků koronavirové infekce.

Jestliže chcete snížit riziko komplikací způsobených onemocněním COVID-19, přestaňte kouřit. Když teď nemůžete přijet vy k nám, přijede naše certifikovaná zdravotní sestra k vám. Odvykání kouření můžete absolvovat v pohodlí svého domova, kanceláře, nebo na jiném vhodném místě.

Cestovní náklady NEHRADÍTE. Tyto náklady hradíme my, a celková cena za terapii se nijak nemění.

Prozatím je odvykání kouření formou mobilní služby k dispozici v Praze a na území středočeského kraje.

Pokud o využití této možnosti uvažujete, můžete si rezervovat termín prostřednictvím telefonu nebo emailu. Naše kontaktní údaje najdete zde.

Zaujalo vás to? Podělte se s přáteli...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena. Povinná pole jsou označena *

Vložit komentář