Ing. Bc. Jana Mašková

Ing. Bc. Jana Mašková

terapie

 

Plzeň

Profil

Vystudovala kybernetiku na Matematicko-fyzikální fakultě ČVUT v Praze, ale okamžitě po promoci se začala věnovat netradičním technikám léčení. Již v létě 1989 absolvovala první kurs čínské medicíny a akupunktury. Od té doby prošla dlouhou řadou vzdělávacích cyklů od homeopatie přes reflexní terapii, bylinkářství, energetické léčení, pulsovou diagnostiku, aurikuloterapii, jógu, různé druhy masáží, ajurvédu až k autopatii a detoxikaci MUDr. Jonáše. Absolvovala také Universitu Nové Doby M. Calábka.

Celou svou profesní kariéru jsem zasvětila netradičním technikám léčení. Účinky biorezonance mě okouzlily a dodnes mě fascinují.

Je nadšenou propagátorkou Funkční manuální medicíny MUDr. M. Tichého, jejímž je rovněž absolventem. Proces celoživotního vzdělávání vyvrcholil studiem fyzioterapie na Západočeské Univerzitě, které zakončila ve 47 letech. V té době se již běžně setkávala s biorezonancí. Svými účinky ji doslova okouzlila a dosahem svých možností ji fascinuje dodnes. To byl také důvod, proč si toto téma zvolila jako bakalářskou práci.

Praxe

  • 1989 – 1992: Samostatná praxe celostní medicíny, Rokycany.
  • 1992 – 2014: Samostatná praxe fyzioterapie, Plzeň.
  • 2014 – nyní: Fyzioterapeut v Medizinische Training Zentrum, Hirschau.
  • 2014 – nyní: Samostatná praxe fyzioterapie a biorezonance v Plzni.

Znalosti a dovednosti

Fyzioterapie
Biorezonance
Tradiční čínská medicína
Homeopatie
Reflexní terapie

Osobní kontakt