Marcela Thürichová Fričová

Marcela Thürichová Fričová

terapie

Praha

Profil

Vystudovala střední zdravotnickou školu a určitou dobu pracovala na oddělení novorozenců a nedonošených miminek. Svou praxi zdravotní sestry obohatila o několikaletý pobyt v Itálii, kde zastávala pozici asistentky zubního lékaře. Po návratu chtěla zúročit znalosti italštiny a pracovala rok pro firmu Pelexim s.r.o. jako překladatelka. Poté 2 roky pracovala pro Italskou firmu Nové město s.r.o jako realitní makléřka a asistentka. V roce 2000 založila vlastní realitní kancelář TiMa reality, ve které se realitní činnosti věnovala s malou pauzou mateřské dovolené až do roku 2014.

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není Ti pomoci.

– Hippokrates

Po pár letech byla okolnostmi donucena začít hledat novou cestu řešení vlastních zdravotních problémů, se kterými si klasická konvenční medicína nevěděla rady, a to ji přivedlo až k biorezonanci. Vděčí jí za návrat do zdravého života plného vitality a energie.

V rámci změny životního stylu pro zlepšení svého zdravotního stavu absolvovala rovněž antinikotinovou terapii. A z letitého kuřáka se stal v průběhu jednoho sezení nekuřák. To byl obrovský impuls, a motivovalo ji to natolik, že se rozhodla předávat své zkušenosti ostatním. Dosahované výsledky a rostoucí zájem okolí ji nakonec inspiroval k otevření vlastní praxe a zahájení dráhy terapeuta.

V rámci celoživotního vzdělávání absolvovala řadu odborných kurzů a seminářů. Mimo jiné kurzy biorezonanční terapie a masáží. Je terapeutem energetické psychologie EFT a ovládá základy tradiční čínské medicíny. V současnosti studuje Školu přírodní medicíny.

Praxe

  • 1989 – 1994: Zdravotní sestra.
  • 1994 – 1998: Zubní asistentka, Itálie.
  • 1998 – 1998: Překladatelka, Pelexim.
  • 1998 – 2014: Realitní makléř, Nové město, TiMa Reality.
  • 2012 – nyní: Samostatná biorezonanční praxe.

Znalosti a dovednosti

Biorezonance
Masáže
Tradiční čínská medicína
EFT

Osobní kontakt