Miroslava Vallová

Miroslava Vallová

terapie

Kuřim

Profil

Vystudovala Střední průmyslovou školu chemickou a poměrně záhy zjistila, že se tomuto oboru nemůže ze zdravotních důvodů věnovat. Pracovala určitou dobu v administrativě a paralelně se snažila o aktivní řešení svých zdravotních potíží. Lege artis postupy ordinované klasickou medicínou jí nepomáhaly, takže se začala hlouběji zajímat o alternativní způsoby léčení. Navzdory všem lékařským prognózám se jí postupně podařilo neuspokojivý vývoj zdravotního stavu zvrátit.

Nemůžeš-li létat, běž, nemůžeš-li běžet, jdi, nemůžeš-li ani jít, plaz se. Ale ať už děláš cokoli, musíš se neustále pohybovat kupředu.

– Martin Luther King


S biorezonancí a přístrojem BICOM se poprvé setkala v roce 2013 v průběhu mateřské dovolené. Velice rychle se jí podařilo zvládnout jeho filozofii i ovládání, a objevila v sobě přirozený talent využívat intuitivně všechny možnosti které nabízí. Začala postupně pomáhat svým přátelům a známým, a poměrně rychle se informace o jejích úspěších dostaly i do povědomí zcela cizích osob. Tento vývoj přirozeně vyústil v otevření vlastní praxe.

Kromě biorezonance se intenzivně zajímá o psychosomatiku, kterou považuje za jeden z klíčových faktorů lidského zdraví. V rámci prohlubování znalostí a dovedností studuje Školu přírodní medicíny. Absolvovala rovněž řadu odborných kurzů a seminářů. Kromě biorezonančních terapií ovládá i základy tradiční čínské medicíny.

Praxe

  • 2013 – nyní: Samostatná biorezonanční praxe.

Znalosti a dovednosti

Biorezonance
Psychosomatika
Tradiční čínská medicína
Kineziologie

Osobní kontakt